budmirski

Wiele zostało jeszcze do stworzenia
biletybilety.pl www.stosowaniepreparatow.com.pl

Dla ludzi zafascynowanych kulturą niemiecką obowiązkowym miejscem do odwiedzenia jest kraj związkowy Bawaria. Jest to najbardziej rozwinięty pod względem gospodarczym kraj związkowy Niemiec i to w nim spotkamy się z najbardziej dziwnymi połączeniami folkloru z codzienną, współczesną cywilizacją.

Do najważniejszych zabytków regionu zalicza się rezydencję biskupów Würzburga, która jest również wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO, kościół pielgrzymkowy w Wies, a także stare miasto w Bambergu. W Monachium – stolicy tego kraju związkowego odbywa się coroczny festiwal piwa – Oktoberfest.

Corocznie od 1811 roku we wrześniu rozpoczyna się impreza na którą zjeżdżają się amatorzy piwa z całego świata. Piwo sprzedawane jest tradycyjnie w litrowych kuflach.

Stolica Bawarii jest również wyjątkowym miastem. Monachium nazywa się czasami „dużą wioską” a to za sprawą charakterystycznej dbałości o przestrzeń wolną od miejskiej zabudowy.

Liczne parki, skwery i pasy zieleni powodują, że jest to miasto przyjazne dla każdego, kto nie chcą oddalać się od miasta i jego wygód jednocześnie chce utrzymać kontakt z naturą.