budmirski

Wiele zostało jeszcze do stworzenia
Bezprzewodowe słuchawki
www.slowostalosiecialem.pl http://www.meblehoreca.pl/aktualnosci/stoly_i_krzesla_skladane__dlaczego_warto_na_nie_postawic

Cieszyć się muzyką na odległość i ograniczyć ilość kabli przy komputerze lub domowym zestawie Hi-Fi – to cel, który chce zrealizować wiele osób. Od pewnego czasu jest to możliwe dzięki słuchawkom bezprzewodowym, które z towaru luksusowego stały się chlebem powszednim. Dziś są wytwarzane zarówno przez bardzo prestiżowe, jak i mniej znane marki. Za każdym razem oferują jednak podobne możliwości i taką samą zasadę działania – choć jakość dźwięku może się znacznie różnić w zależności od modelu i klasy użytych podzespołów. Słuchawki mogą być zasilane bateriami lub za pomocą akumulatorów.

Najwygodniejsze rozwiązanie to stacja dokująca spełniająca równocześnie funkcję ładowarki. Wtedy wystarczy umieścić w słuchawkach ładowalne akumulatory, które mogą zapewnić wiele miesięcy bezproblemowej pracy. Po wysłuchaniu nagrań wystarczy odłożyć słuchawki na miejsce i zaczną się automatycznie ładować. Dźwięk ze stacji bazowej podłączonej do karty dźwiękowej lub Hi-Fi jest przesyłany radiowo. W zależności od technologii nadajnik pozwala raczyć się czystym brzmieniem nawet w promieniu kilkudziesięciu metrów.