budmirski

Wiele zostało jeszcze do stworzenia
Co z tym oświetleniem
www.dobermann-adoracja.pl

Każde z naszych pomieszczeń musi być, dla naszej wygody, dobrze oświetlone. Możemy to uczynić po przez mądre zagospodarowanie i wyposażenie w źródła światła, jednocześnie pamiętając także o możliwości korzystania z naturalnych zasobów, jakimi jest światło dzienne. Dobre umiejscowienie lamp, lampek w pokoju jest połową sukcesu.

Zamiana dużych, wielożarówkowych na mniejsze, świecące mniejszą ilością żarówek o mniejszej mocy jest na pewno bardzo dobrym posunięciem. Zainwestowanie w bardzo dobre źródło światła w postaci lampki stolikowej, gdy większość wieczoru spędzamy przy biurku na pewno ma swój sens. Ustawienie fotela do czytania lub też biurka pod odpowiednim kątem, w doświetlonej przez słońce części pokoju powoduje, iż przez większość dnia nie będziemy musieli korzystać z dodatkowych jego źródeł.

Brudne klosze czy też okna zasłonięte przez ciężkie firany lub zasłony, z poustawianymi dużymi kwiatami będą ograniczały w znaczący sposób jego dopływ wymuszając na nas włączenie dodatkowego ich źródła.