budmirski

Wiele zostało jeszcze do stworzenia
www.thirionet.com Kapa liturgiczna http://ornaty.pl/pol_m_Szaty-Liturgiczne_Kapy-230.html kapa http://dzwoniarkiewicz.pl/

Foto Art, historia fotografii itp., to takie elementy fotografii, które skupiają się na jej wymiarze teoretycznym i estetycznym, a bardzo wielu z nas interesuje się fotografią pod względem czysto użytkowym. Nie chodzi bowiem niektórym o to, żeby robić piękne zdjęcia i dostawać za nie nagrody w międzynarodowych konkursach, ale żeby robić fotografie czysto komercyjne i zarabiać na nich.

Dużo zarabiać. Tak zdecydowanie jest bardzo wiele osób, które w ten sposób do tego podchodzą. Jednym z takich rodzajów fotografów są tzw.

paparazzi. Im nie zależy na tym, żeby robić piękne, artystyczne zdjęcia. To fotografowie, którzy przesiadują długimi godzinami pod domami gwiazd i celebrytów, którzy spędzają długie dni i tygodnie na pogoni za nimi i starają się uchwycić ich w możliwie, jak najbardziej kontrowersyjnych sytuacjach życiowych.

To daje im duże pieniądze. Niestety jednak nie daje sławy. Taki fotograf zazwyczaj jest znienawidzony przez gwiazdy i kompletnie anonimowy dla opinii publicznej.