budmirski

Wiele zostało jeszcze do stworzenia
Mieszkania małe i duże
www.fczoovetitbilisi.net zarządcy nieruchomości olsztyn zarządca nieruchomości zarządzanie budynkami poznań ul. Palacza 104, 60-274 Poznań

Deweloperzy rozpoczynając budowę obiektów mieszkaniowych, starają się tak zorganizować całą inwestycję, aby zarówno projekt, atrakcyjność lokalizacyjna i wielkość budowanych mieszkań, przekładały się na ich cenę, a co za tym idzie zwrot kapitału i zysk wynikający z tejże budowy. Jest to sprawa oczywista, z której bardzo dobrze zdajemy sobie przecież sprawę.

Uwzględniając wspomniane czynniki, budowane mieszkania deweloperskie są najczęściej lokalami o różnej powierzchni. Im większa jest inwestycja tym więcej opcji mamy do swojej dyspozycji.

Nie wynika to z oszczędności, czy też nie możności wybudowania lokali takich samych, wynika to z faktu, iż im bogatsza jest oferta mieszkań znajdujących się w danym obiekcie deweloperskim, tym do szerszej grupy klientów dana oferta może być skierowana. Mieszkania duże, wymagają od kupujących większych nakładów finansowych, mieszkania mniejsze analogicznie mniej.

Takie dysproporcje są przecież naturalnymi, a oferta dzięki różnym powierzchniowo mieszkaniom jest o wiele szerszą.