budmirski

Wiele zostało jeszcze do stworzenia
Must have pośród akcesoriów do wnętrz
www.kolnowarsztatymuzyczne.eu krzesła weselne

Akcesoria wnętrzarskie, podobnie jak ubrania, czy kosmetyki, również podlegają sezonowym tendencjom. Pomimo tego, że trendy we wnętrzarstwie nie ulegają zmianom tak szybko, jak w świecie krawiectwa, w każdym sezonie projektanci mają nam do zaoferowania odmienne propozycje. Na co warto zwrócić uwagę w nadchodzącym sezonie?

Obowiązujące tendencje pośród akcesoriów wnętrzarskich

Od kilku sezonów niesłabnącą popularnością cieszą się pojemniki do przechowywania. Przez kilka sezonów na topie były ozdobne pudełka kartonowe, które w obecnym sezonie zostały wyparne przez kosze metalowe.

Kosze te są doskonałym dodatkiem nie tylko do salonu, ale również gabinetu, czy sypialni. W zależności od wielkości, bez trudu pomieszczą wszelkie potrzebne przedmioty, w tym m.in. ubrania, czy gazety.

Jeśli zdecydujesz się na zakup koszy metalowych, koniecznie zwróć uwagę na te w kolorze złota. Od kilku sezonów dużym powodzeniem cieszą się także kosze wiklinowe, które doskonale sprawdzą się w kuchni, czy łazience. Must have pośród akcesoriów wnętrzarskich to w tym sezonie wszelkie dodatki w kolorze różowego złota m.in.

lampy stojące i wiszące, lustra w miedzianych ramach, ramki na zdjęcia, jak również wazony, czy świeczniki. Miedziane dodatki królują w sypialniach, salonach, jak również w kuchni, czy gabinecie. Doskonale współgrają niemal z każdym stylem, zarówno glamour, jak również stylem klasycznym i nowoczesnym. Pośród dodatków must have trzeba wyróżnić także dywany, w szczególności te ręcznie tkane, jak również dywany wykonane z filcu i wełny.

W nadchodzącym sezonie niezwykle modne będą dodatki utrzymane w prostym stylu, wykonane z surowych materiałów m.in. metalu np. wieszaki, czy stoliki kawowe.