budmirski

Wiele zostało jeszcze do stworzenia
Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom
www.kukania.com.pl https://fajerwerki-obornicka.pl/ sprzątanie po zmarłych Wrocław

Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom działa od 2002 roku. Organizacja została założona przez rodziców, rodziny i przyjaciół dzieci, które leczą się w Centrum Zdrowia Dziecka.

Celem Fundacji była wzajemna pomoc, która miała ułatwić powrót do zdrowia. Większość osób, które działa w Fundacji poświęca swój czas w ramach wolontariatu.

Organizacja pomaga podopiecznym w leczeniu i rehabilitacji, podejmuje działania chroniące zdrowie dzieci i młodzieży, wspiera rodziny w trudnej sytuacji materialnej. Podopieczni to głównie dzieci z Polski, ale pod swoje skrzydła przygarnęła również pacjentów z zagranicy.

Fundacja pokrywa koszty leczenia tych osób, które nie są objęte ubezpieczeniem społecznym, a także koszty pobytu opiekunów w przyszpitalnym hotelu. Finansuje zakup lekarstw i sprzętu medycznego, a także przyjazd dziecka wraz z rodzicami na zabiegi rehabilitacyjne i wizyty lekarskie.

Fundacja współpracuje z Centrum Zdrowia Dziecka od 2010 roku. Pomoc finansowa udzielana jest w przypadkach, w których warunki materialne są szczególnie ciężkie.

Dzięki takiemu wsparciu, rodziny maja równe szanse w walce o zdrowie swoich dzieci.