budmirski

Wiele zostało jeszcze do stworzenia
Parowa rewolucja- żelazko na miarę naszych czasów
www.archiwum.malopolska.pl naukowe24.waw.pl

W dzisiejszym zabieganym świecie, w którym nie ma czasu na przyjemność, tylko wiecznie same obowiązki, szukamy innowacyjnych rozwiązań, które poprawią nasz komfort życia. Dla wszystkich, których sterta ubrań do wyprasowania, stworzono możliwość skrócenia czasu wykonywania tego żmudnego obowiązku. Mam tu na myśli, żelazko z generatorem pary, które nie tylko bez problemu wyprasuje, ale również nie przypali twoich ubrań. Jest idealne zarówno dla dużych rodzin z małymi dziećmi, ale również dla tych, którzy mają problem z dostosowaniem temperatury do prasowanego materiału.

Nie zależnie od tego, czy prasujesz bawełniane bluzki, koszule, koronkowe wstawki w sukience, czy jedwabną piżamę, a nawet sukienki córki z wieloma falbankami i małymi kołnierzykami. To żelazko jest tak skonstruowane, aby bez konieczności zmiany temperatury i ustawiania według odpowiedniej tkaniny, można było prasować dosłownie wszystko. A co najważniejsze bez konieczności, zbędnego nagrzewania czy chłodzenia w przypadku prasowania różnych ubrań. Jedna funkcja umożliwia wyprasowanie wszelkiego rodzaju tkanin w jednym momencie.

Ty musisz tylko rozłożyć deskę, podłączyć żelazko, a resztą zajmie się twój nowy przyjaciel, a prasowanie stanie się przyjemnością.