budmirski

Wiele zostało jeszcze do stworzenia
www.klubbadmintona.pl

Odradzamy, aby szukać fotografa całkiem na ślepo. Są sytuacje, gdy tak właśnie się dzieje, ale nie jest to pożądane rozwiązanie.

W grę wchodzi bowiem element loterii, a w tak ważnej kwestii jak zdjęcia ślubne nie można zdawać się na przypadek. Przecież każdy z nas doskonale wie, że ten dzień już się nie powtórzy, a więc wszystko musi być dopięte na ostatni guzik.

Najlepiej będzie, jeśli znamy kogoś zaufanego, kto może nam polecić dobrego fotografa. Rozpuśćmy wici wśród rodziny, przyjaciół, a prędzej lub później ktoś powinien się nawinąć.

Osobiste polecenie ma zawsze szczególną wagę, albowiem zobowiązuje do czegoś wszystkie strony. Polecony chce sprostać wyzwaniu i nadziejom, które są w nim pokładane.

Polecający chce okazać się człowiekiem wiarygodnym i pomocnym. Zamawiający usługę czują się z kolei w obowiązku, by godnie wynagrodzić fotografa za (miejmy nadzieję) wspaniale wykonaną pracę.

Właśnie taką drogą, drogą marketingu szeptanego, można efektywnie zbudować swoją pozycję w branży i wyrobić sobie doskonałą reputację.