budmirski

Wiele zostało jeszcze do stworzenia
Specyficzna forma marketingu
https://www.biletybilety.pl

W jaki sposób można reklamować swoją ofertę noclegową? Sposobów jest naprawdę sporo. W niektórych państwach wschodnich, na przykład na Ukrainie, dość popularne jest bezpośrednie nagabywanie turystów. Co ciekawe, w ten sposób można znaleźć naprawdę atrakcyjną i dość tanią kwaterę. Są takie miejscowości turystyczne na wschodzie Europy, w których nocleg sam może nas znaleźć.

Kiedy wysiadamy z autobusu lub pociągu z dużym plecakiem, to od razu w wokół nas tworzy się wianuszek osób chętnych do zaoferowania nam noclegu. Pamiętać należy o tym, żeby od razu nie przystawać na pierwszą lepszą propozycję, tylko podjąć negocjacje cenowe. Wcześniej w Internecie możemy sprawdzić, ile w danej miejscowości życzą sobie za pokój i wówczas już będziemy wiedzieli, czy dana osoba chce nas naciągnąć, czy też przedstawia nam korzystną ofertę. Uważajmy też na to, u kogo chcemy się zatrzymać (chodzi o kwatery prywatne).

Zdecydowanie lepiej będzie, jeśli pokój wynajmie nam sympatyczna staruszka, niż duży młody człowiek z niewyraźnym wyrazem twarzy.