budmirski

Wiele zostało jeszcze do stworzenia
Styl okienny
Plakaty na ścianę czarno-białe stoły do restauracji

Dobrze dobrana i wykonana aranżacja okna w salonie może być dopełnieniem stylu wystroju naszego wnętrza. Układ okna i sposób w jaki zostanie zagospodarowane jest bardzo ważne.

Wnętrza o dużej liczbie okien to nie lada wyzwanie. Jeżeli mamy pokój urządzony w stylu nowoczesnym warto zastanowić się nad prostotą.

Dobrym pomysłem będzie tu na przykład minimalizm w postaci braku jakichkolwiek zasłon, firan czy ozdób. Takie surowe, gołe szyby bardzo ładnie eksponują nowoczesność.

Jeżeli cenimy sobie bardziej ponad wygląd prywatność, wówczas warto pomyśleć o prostych roletach czy żaluzjach. Wnętrza, gdzie mamy antyki czy imitacje starych mebli aż proszą się z kolei o klasyczne firmany i zasłony.

Do dużych, topornych mebli będą pasowały przede wszystkim ciężkie, grube zasłony. Wtedy warto także dobrać odpowiednio stylizowany karnisz, na przykład wykuty z metalu i ozdobną, zgodną ze stylem końcówką.

Jeżeli nie jesteśmy fanami zasłon i firan, to do takiego stylu pasować będą duże, drewniane żaluzje. Można także pomyśleć o okiennicach zewnętrznych, tylko należy zwrócić uwagę na to czy będą pasowały do zewnętrznej strony budynku.