budmirski

Wiele zostało jeszcze do stworzenia
Telegraf, Cegła, Komórka
www.elajablonska.pl exit popup na WordPress

Na początku za sprawą Aleksandra Bella skonstruowano pierwszy telefon, udoskonalany przez wiele lat. Słuchawka, tarcza z numerami i kabel, nikogo już nie dziwił.

Jednak fascynacja i chęć polepszenia komfortu rozmów, doprowadziły do rozwoju technologii komórkowej. Bezprzewodowa sieć totalnie zrewolucjonizowała świat.

Od powstania pierwszego przenośnego telefonu, który był duży, ciężki i niefunkcjonalny, minęło wiele lat, w ciągu których zmieniło się wszystko. Możliwość połączenia się z dowolnego miejsca, o każdej porze, to największa zaleta tych urządzeń.

Różne modele, różne funkcje, a przede wszystkim rozmiar i waga sprawiają, że kochamy je wszyscy. Kiedyś były dostępne tylko dla elity, a dzisiaj jesteśmy zszokowani, gdy ktoś ich po prostu nie ma.

Odważyłabym się powiedzieć, że są one trzecią ręką człowieka. Na dobre zadomowiły się w naszym świecie, bez nich po prostu już nie można żyć.

Choć czasem mamy już dość dźwięku dzwonka, ciągłych telefonów z pracy, wystarczy po prostu wyłączyć telefon, tłumacząc się potem w prosty sposób, że rozładowała mi się bateria.