budmirski

Wiele zostało jeszcze do stworzenia
www.digital-highend.pl

Ecofys jest prężenie rozwijającą się firmą, działającą na terenie Europy, która jeden ze swoich oddziałów posiada również w Polsce, a dokładnie w Pozaniu. Firma działa na rynku od ponad 20 lat, a jej prezesem jest przedsiębiorcza Polka, zresztą rodowita Poznanianka.

Zasadniczym celem, misją firmy Ecofys jest prowadzenie szeroko zakrojonej działalności na rzecz podwyższenia efektywności energetycznej, zarówno w Polsce, jak również w innych krajach europejskich. Ecofys zajmuje się wprowadzaniem interesujących innowacji, nowych technologii w tym zakresie.

Duży nacisk kładzie się również na problematykę źródeł energii odnawialnej, a także na zmiany klimatyczne. Pożądanym efektem jest uzyskanie zrównoważonego rozwoju pomiędzy środowiskiem a ekonomią.

Firma cieszy się dużym uznaniem, o czym świadczy choćby otrzymanie prestiżowej, europejskiej nagrody, w związku z działaniami podejmowanymi na rzecz zrównoważonego wzrostu, a także udział w procesie tworzenia systemu certyfikacji energetycznej. Osoby zainteresowane zagadnieniem świadectw energetycznych, oszczędnością i efektywnością energetyczną, powinny się zapoznać z profilem firm, zaliczanych do grona tak zwanych zielonych marek.