budmirski

Wiele zostało jeszcze do stworzenia
https://www.cezarywitek.pl/lp/fotografia-biznesowa-krakow http://www.fotografy.eu/fotografia-portretowa/

Foto Art, historia fotografii itp. to tylko niektóre z „problemów” dotyczących fotografii. To bardzo złożona, coraz ciekawsza dziedzina sztuki, na której każdemu wydaje się, że się zna, a tak naprawdę niewielu wie o co w niej chodzi.

To dziedzina, którą warto dogłębnie poznać, zanim pomyślimy sobie, że możemy zajmować się nią profesjonalnie. Wszystkim się wydaje, że są świetnymi fotografami choćby tylko dlatego, że posiadają aparaty fotograficzne. To oczywiście błędne myślenie, bowiem nie każdy, kto ma aparat jest od razu profesjonalistą.

To pierwszy ważny aspekt. Nie każdy może robić dobre zdjęcia, nawet, jak ma dobry sprzęt. Sztuka fotografii, a nie zwykłe pstrykanie, wymaga także pewnej wrażliwości, intuicji, czegoś co można nazwać swego rodzaju talentem.

One są niezbędne do tego, aby stać się profesjonalistą i wyrobić sobie swój niepowtarzalny, indywidualny styl, który inni będą podziwiać. Albo się to ma, albo nie. Talent to coś, z czym się rodzimy i nie da się go zdobyć nawet dzięki najlepszemu sprzętowi.