budmirski

Wiele zostało jeszcze do stworzenia
www.ksiega2012powodow.pl www.dziengniewu.pl

Wakacje last minute nie są przeznaczone tylko dla osób niezorganizowanych. Wprawdzie mogłaby to sugerować nazwa, bo na ostatnią chwilę zbierają się tylko takie osoby.

Na tego typu wypoczynek latają prawie wszyscy, którzy nie mają z góry zaplanowanego konkretnego miejsca pobytu i sprecyzowanych warunków lub po prostu – chcą spędzić wysokiej klasy wakacje wydając nieduże pieniądze. To możliwe.

Na taki wypoczynek jadą zarówno rodzice z dziećmi, emeryci, młodzież, biznesmeni – wiek, płeć oraz pozycja zawodowa nie mają tu żadnego znaczenia. Last minute to propozycja dla osób, które np.

właśnie dowiedziały się, że będą miały kilka dni wolnego i chcą je jak najlepiej wykorzystać. To też oferta dla ludzi, którzy wiedzą kiedy będą miały urlop i chcą pojechać w interesujące miejsce.

Warunek mają tylko jeden – termin. Wreszcie – wakacje na ostatnią chwilę to propozycja dla niezdecydowanych, którym obojętnie gdzie pojadą, ważne żeby w rozsądnej cenie – wakacje last minute są często dużo tańsze od początkowej ceny wyjazdu.